قوانین استفاده و حریم شخصی

کلیات :

رپیتیچ از شما کاربر گرامی درخواست دارد که پیش از خریداری و استفاده از هر یک از خدمات ارائه شده در سایت، با دقت قوانین مذکور را مطالعه نمایید. بدیهی است ثبت نام و عضویت در سایت و استفاده از خدمات رپیتیچ توسط کاربر به معنی پذیرش قوانین و شرایط سایت است :

 1. کلیه خدمات قرار گرفته در این بستر تحت نام تجاری «رپیتیچ» عرضه شده و محتواها و شیوه‌های ارائه آن در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و تجارت الکترونیک می‌باشد.
 2. رپیتیچ می‌تواند در صورت مشاهده هرگونه فعل و ترک فعل غیر قانونی و یا غیر اخلاقی از جانب کاربر و یا در صورتی که کاربر هر یک از مقررات و قوانین سایت را کلاً یا جزئاً نقض نماید، دسترسی کاربر به خدمات خریداری شده را بدون اطلاع قبلی به طور موقت یا دائم قطع و عضویت و حساب کاربری وی را مسدود نماید. در این صورت وجه دریافتی به عنوان جریمه ضبط گشته و مسترد نمی گردد.
 3. بعد از عضویت و ثبت نام کاربر، رپیتیچ می تواند مقررات و شرایط و قوانین سایت را مکراراً اصلاح و یا تغییر نماید و کاربر می‌بایست راساً با مراجعات هفتگی به سایت از قوانین جدید مطلع گردد. در هر صورت این موارد به حقوق اساسی و مکتسبه‌ی کاربر خلل وارد نمی نماید.

اصطلاحات :

 • دوره : به حق استفاده از مجموعه محتوای تصویری، صوتی، متنی و به طور کلی، آموزشی گفته می‌شود که کاربر می‌تواند آن را برای مدتی معلوم خریداری نماید.
 • بسته : به مجموعه‌ای از دوره‌ها اطلاق می‌شود.

حقوق، تعهدات و محدودیت‌های کاربران :

 1. خرید دوره یا بسته صرفاً به معنی استفاده از منافع و بهره برداری شخصی از آن در زمان معین بوده و به معنای ایجاد مالکیت کاربر بر حقوق مادی و معنوی محصول نمی‌باشد. لذا کاربر به هیچ وجه مجاز به کپی و تکثیر و دانلود و آپلود و ترجمه و فروش و عرضه و انتشار و سایر موارد نیست و در صورت تخلف طبق قوانین حمایت از حقوق مولف با کاربر خاطی برخورد می‌گردد.
 2. عدم استفاده ی کاربر از خدمات، موجب حق استرداد مبالغ پرداختی برای کاربر نیست.
 3. هزینه های استفاده از خدمات در دو بسته ی نقدی و اقساطی قابل ارائه است. شرایط اقساط برای هر دوره و درس متغیر است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در بابت خرید اقساطی با مشاورین مجموعه تماس بگیرید.
 4. قیمت خدمات فقط در خصوص بسته خریداری شده است و در خصوص خرید بسته بعدی ممکن است افزایش و یا شرایط خرید تغییر یابد.
 5. با توجه به ارائه هر دوره توسط اساتید مختلف و قرارگیری جلسات سمپل و نمونه تدریس، کاربر جهت تصمیم گیری برای انتخاب مدرس فقط تا قبل از خرید فرصت دارد و پس از خرید امکان تغییر استاد را ندارد.
 6. مسئولیت محافظت از کلمه عبور هر کاربر به عهده خودش بوده و در صورت اطلاع رپیتیچ از استفاده بیش از یک کاربر از یک حساب کاربری حتی در صورتی که صاحب اشتراک مطلع نباشد، رپیتیچ می‌تواند حساب کاربری مذکور را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.
 7. کیفیت خدمات ارائه شده توسط رپیتیچ ممکن است به دلیل ماهیت سرویس که بر مبنای اینترنت است، در زمان‌هایی دچار اختلال، کندی، قطعی و … شود. رپیتیچ همواره تمام تلاش خود را به کار می‌برد که حداکثر کاربران از بالاترین کیفیت ممکن خدمات بهره‌مند شوند. همچنین رپیتیچ در صورت حملات ویروس مخرب و هک که موجب قطع موقت خدمات گردد، تقصیر و مسئولیتی ندارد و اقدامات مقتضی را جهت رفع مشکل انجام می دهد.
 8. خدمات ارائه شده توسط رپیتیچ ممکن است در زمان‌هایی که از حداکثر از ۲۴ ساعت قبل اعلام خواهد شد، به علت ارتقاء نرم‌افزاری، سخت‌افزاری، تعمیرات و … برای مدت محدود از دسترس خارج شود.
 9. رپیتیچ هیچ مسئولیتی در قبال نتایج عملکرد کاربران در امتحانات مدارس و آزمون های ورودی دانشگاه ها ندارد و قبولی کاربر را در آزمون ها تضمین نمی نماید.