جدید ترین پست ها

از دسته: شب امتحان رایگان
شب امتحان شیمی دهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی دهم نیمسال اول

رپیتیچ برای شب امتحان شیمی دهم نیمسال اول، فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده و به صورت...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان شیمی یازدهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی یازدهم نیمسال اول

رپیتیچ شب امتحان شیمی یازدهم نیمسال اول را رایگان کرده است. فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان ریاضی دهم نیمسال اول

شب امتحان ریاضی دهم نیمسال اول

رپیتیچ برای شب امتحان ریاضی دهم نیمسال اول، فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده و به صورت...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان ریاضی یازدهم نیمسال اول

شب امتحان ریاضی یازدهم نیمسال اول

رپیتیچ برای جمع بندی شب امتحان ریاضی یازدهم نیمسال اول، آن را رایگان کرده است. فیلم به همراه جزوه...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان فیزیک یازدهم نیمسال اول

شب امتحان فیزیک یازدهم نیمسال اول

رپیتیچ برای جمع بندی شب امتحان فیزیک یازدهم نیمسال اول، آن را رایگان کرده است. فیلم به همراه جزوه...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان ریاضی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان ریاضی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان ریاضی دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان فیزیک دهم نیمسال اول

شب امتحان فیزیک دهم نیمسال اول

رپیتیچ برای شب امتحان فیزیک دهم نیمسال اول، فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده و به صورت...

نمایش ویدیو و آموزش

شب امتحان فیزیک دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان فیزیک دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان زیست دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان زیست دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان زیست دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان زیست یازدهم نیمسال اول

شب امتحان زیست یازدهم نیمسال اول

رپیتیچ شب امتحان زیست یازدهم نیمسال اول را رایگان کرده است. فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان زیست دهم نیمسال اول

شب امتحان زیست دهم نیمسال اول

رپیتیچ برای شب امتحان زیست دهم نیمسال اول، فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده و به صورت...

نمایش ویدیو و آموزش

شب امتحان تجربی رایگان – کسب نمره 20 نهایی با رپیتیچ

تدریس شب امتحان همراه با فیلم و دانلود جزوه رایگان

یکی از دغدغه‌های به شدت مهم دانش آموزان، امتحانات نوبت دوم است. شما ثمره یک  سال تحصیلی را قرار است که در امتحانات خرداد ماه درو کنید. حتی می‌شود گفت که تا حدود زیادی شما را از روی نتایج و نمرات امتحان‌های نهایی مورد قضاوت قرار می‌دهند. شاید تا حالا آموزش‌های مختلفی را دیدید و چیزی که می‌خواستید، نبوده‌اند. تیم تخصصی رتبه برتر رپیتیچ، صفر تا صد آموزش‌های شب امتحانی را به صورت رایگان در اختیارتان می‌گذارند. هرچیزی که برای کسب نمره 20 لازم را دارید، 3 سوته می‌توانید دریافت کنید. در این مسیر، روی همراهی و یاری ما حساب کنید.

خب اول از همه باید ببینیم که چرا واژه شب امتحان تجربی انقدر رایج شده‌ است. این مورد بیشتر به آموزش‌ها و عادات نادرست برمی‌گردد که دوست داریم کارها را به دقیقه 90 موکول کنیم. اگر می‌خواهید جدای مدرسه در آزمون سراسری هم موفق بشوید، تستی خواندن‌ دروس را هم در برنامه ریزی کنکور خود لحاظ کنید. در ادامه قرار است که به بررسی انواع شب امتحان بپردازیم.

3 نوع مختلف شب امتحان تجربی

به تمام جزوات، کتب و فیلم‌هایی که در روزهای پایانی امتحانات استفاده کنید، شب امتحان می‌گویند. این منابع را در رشته‌ تجربی می‌شود به 3 دسته تقسیم‌بندی کرد. در ادامه با هرکدام از آنها به صورت دقیق آشنا می‌شویم.

کتاب های مخصوص شب امتحان

کتاب‌های مخصوص شب امتحان علاوه بر امتحانات نهایی نوبت اول و دوم، برای امتحانات دیگر هم مناسب هستند. بخشی از این کتاب‌ها به نمونه سوالات امتحانی اختصاص دارد. در بخشی دیگر نیز پاسخنامه تشریحی درنظرگرفته‌شده توسط آموزش و پرورش قرار دارد. ساختار جزوه‌های شب امتحان نیز تا حدود زیادی شبیه کتاب‌های آن است. با این حال ممکن است که درسنامه اضافه‌تری نیز در دل آنها گنجانده‌ شده‌ باشد.

مسلما هرچقدر سوال‌های بیشتری را تمرین و تکرار کنید، از آن طرف نتیجه بهتری را در امتحانات می‌گیرید. با این حال این نوع منبع شب امتحانی، تنها دارای توضیحات کتبی به صورت ناقص هستند. به نکات قبل و بعدی که باعث رسیدن‌ به جواب شده‌ هیچ گونه اشاره‌ای ندارند و از همین‌رو برای دانش آموزان کارآمد نیستند. برای رفع این مشکل می‌توانید از آموزش قبل حل شب امتحانی بهره ببرید. علاوه بر آن حتما و حتما باید کتاب درسی را زیر و رو کرده‌ باشید.

ویدیوی شب امتحانی آنلاین، آفلاین و حضوری

ممکن است شما با استفاده از کتاب‌های شب امتحانی میانه خوبی نداشته‌ باشید. ویدیوهای آنلاین، آفلاین و تدریس‌های حضوری وجود دارند که با الهام از این کتاب‌ها در دسترس قرار دارند. اساتید رتبه برتر در این فیلم‌ها تک‌تک نمونه سوالات یک درس و روش‌های حل آنها را آموزش می‌دهند. از آنجا که در این روش مرحله به مرحله و جزء به جزء هر سوال مورد بررسی قرار می‌گیرد، بازدهی بیشتری به نسبت کتاب‌ها دارد.

با این حال این منابع هم مشکلات خاص خود را دارند. یکی از آنها عدم آموزش کامل و جامع است که دانش آموزان را دچار سردرگمی می‌کند. ممکن است حین دیدن‌ این ویدیوها سوالات زیادی در ذهن‌تان شکل بگیرد که ندانید چگونه به پاسخ آنها باید دست پیدا کنید.

شب امتحانات مولتی مدیای رپیتیچ

شاید برای گرفتن‌ نمره 20 امتحان، راه‌های مختلفی پیش رو باشد. با این حال تست کردن‌ تک به تک آنها نتیجه‌ای ندارد جز از دست دادن‌ زمان و فرصت. رپیتیچ تمام موارد لازم برای کسب نمره 20 امتحانات نهایی خرداد و … را به طور کامل فراهم کرده‌ است. شب امتحان مولتی مدیای اساتید رتبه برتر، به تعداد کافی نمونه سوال گزینشی دارد. شیوه کار به این صورت است که در ابتدا، استاد درس و مفاهیم آن را یاد می‌دهد. بعد از آن نوبت به حل سوالات و توضیحات آنها می‌رسد. در حین تدریس سوالات، با آوردن‌ نکات خاص آموزش تکمیل می‌شود. با مولتی مدیای رپیتیچ در کنار آموزش کامل هر درس، به جزوه آموزش‌ها نیز دسترسی خواهید داشت. علاوه بر آن، حل نمونه سوالات با پاسخ‌های تحلیلی و تشریحی همراه است.

دانلود جزوه شب امتحان

دانلود جزوه شب امتحان می‌تواند به رفع اشکال و تثبیت یادگیری شما کمک شایانی کند. ما در رپیتیچ جزوات امتحانی را بدون این‌که نیاز به صرف هزینه‌ای باشد، برای شما آماده‌ کرده‌ایم.

علاوه بر این، هایلایت‌های کتاب درسی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم نیز در دسترس است. این منابع کمک می‌کنند که در کمترین زمان ممکن، آماذگی لازم برای نوبت اول و دوم را کسب کتید. جزوه‌های شب امتحانی رپیتیچ برای دروس تخصصی زیست، فیزیک، شیمی و ریاضی به‌صورت فایل پی‌دی‌اف [PDF] در سایت قرار گرفته‌اند.

شب امتحان رایگان تجربی

ما به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که تمامی شب امتحانات رپیتیچ، توسط یک تیم رتبه برتر حرفه‌ای گردآوری و تالیف شده‌ است. تدریس هر درس بر اساس مفاهیم و جزئیات مهم نه تنها برای امتحانات نهایی، بلکه حتی برای کنکور نیز مناسب است. نکته جالب اینجاست که بر خلاف سایر آموزش‌های موجود، شما به رایگان می‌توانید از شب امتحان رپیتیچ استفاده بکنید.

در ادامه برای راحتی شما، شب امتحان هر پایه را به صورت جداگانه آورده‌ایم. با انتخاب پایه خود، به آسانی می‌توانید به محتوای مورد نیاز برسید.

شب امتحان دهم

در شب امتحان پایه دهم، 4 درس زیست، شیمی، فیزیک و ریاضی را آماده‌ کرده‌ایم. با کلیک روی درس مورد نظر خود، می‌توانید تدریس آن را مشاهده کنید.

شب امتحان زیست دهم

شب امتحان شیمی دهم

شب امتحان فیزیک دهم

شب امتحان ریاضی دهم

شب امتحان یازدهم

سال یازدهم به دلیل این‌که مابین دهم و دوازدهم است، از اهمیت زیادی برخوردار است. بدون شک اگر دروس این پایه را به صورت اصولی و عمیق یاد بگیرید، هم در دوازدهم مشکلی نخواهید داشت و هم برای کنکور آمادگی لازم دارید. از طریق لینک‌های زیر می‌توانید تدریس دروس زیست، فیزیک، شیمی و ریاضی را ببینید.

شب امتحان زیست یازدهم

شب امتحان شیمی یازدهم

شب امتحان فیزیک یازدهم

شب امتحان ریاضی یازدهم

شب امتحان دوازدهم

سال دوازدهم آخرین و مهم‌ترین پایه تحصیلی است که در آن، ثمره تلاش‌های خود را باید برداشت کنید. نتیجه 12 سال درس خواندن‌ را با کسب نمره 20 در امتحانات نهایی و موفقیت در کنکور می‌توانید تضمین کنید. دروس تخصصی پایه دوازدهم که ضریب بالایی نیز دارند را در پایین می‌توانید مشاهده کنید.

شب امتحان زیست دوازدهم

شب امتحان شیمی دوازدهم

شب امتحان فیزیک دوازدهم

شب امتحان ریاضی دوازدهم

شیوه استفاده درست از شب امتحان

اولین اصلی که باید همیشه در نظر بگیرید این است که به هیچ وجه، روند مطالعه خود را موکول به شب امتحان نکنید! در ادامه بهترین روشی که می‌شود برای امتحانات نهایی آمادگی کافی کسب کرد را برای‌تان می‌آوریم:

  • طوری کتاب درسی را زیر و رو کنید که انگار از جنگ برگشته‌ است! به هیچ کدام از مسائل، فعالیت‌ها، تمرین‌ها و … کتاب درسی رحم نکنید.
  • آموزش و رفع اشکال دروس را جدی بگیرید.
  • چند دوره از نمونه سوالات و امتحانات سال‌های قبل را حل بکنید.
  • مرور دروس همراه با رفع اشکال مجدد

نگران هیچ چیز نباشید. تمام این موارد را به صورت رایگان می‌توانید تهیه کنید تا به 20 امتحان نهایی برسید. ویدیوهای مولتی مدیای شب امتحان رپیتیچ، طوری دروس را برای شما تدریس می‌کند که همه مسائل را فوت آب شوید.