جدید ترین پست ها

از دسته: شب امتحان دهم
شب امتحان شیمی دهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی دهم نیمسال اول

رپیتیچ برای شب امتحان شیمی دهم نیمسال اول، فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده و به صورت...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان ریاضی دهم نیمسال اول

شب امتحان ریاضی دهم نیمسال اول

رپیتیچ برای شب امتحان ریاضی دهم نیمسال اول، فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده و به صورت...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان فیزیک دهم نیمسال اول

شب امتحان فیزیک دهم نیمسال اول

رپیتیچ برای شب امتحان فیزیک دهم نیمسال اول، فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده و به صورت...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان زیست دهم نیمسال اول

شب امتحان زیست دهم نیمسال اول

رپیتیچ برای شب امتحان زیست دهم نیمسال اول، فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده و به صورت...

نمایش ویدیو و آموزش

شب امتحان دهم رایگان، امتحانات نهایی را 20 بگیر

تدریس شب امتحان دهم + فیلم و جزوه رایگان

برای کسب نمره 20 امتحانات نهایی دهم، باید روش مطالعه درستی را انتخاب کنید. دروس عمومی را به یک شکل و دروس تخصصی را باید به شکل دیگری بخوانید. بی‌شک انتخاب نحوه درست درس خواندن‌ از پایه دهم، کمک می‌کند تا برنامه ریزی کنکور خود را هم اصولی پیش ببرید. در رپیتیچ هر چیزی که لازمه کسب نتایج خوب در شب امتحان باشد را برای شما به صورت رایگان آماده‌ کرده‌ایم.

در این مقاله همراه ما باشید تا تکنیک‌ها و مراحل گام به گام شب امتحانی را برای سال دهم یاد بگیرید.

مطالعه شب امتحانی دروس تخصصی دهم

مطالعه شب امتحانی دروس تخصصی دهم را باید با دقت و وسواس خاصی انجام بدهید. این دروس پایه و اساس سال‌های یازدهم و دوازدهم هستند. در صورتی که آنها را به خوبی یاد بگیرید، در سال‌های بعدی مشکل خاصی بابت آموزش نخواهید داشت. از طرف دیگر از درس‌های زیست، فیزیک، شیمی و ریاضی به صورت مستقیم در کنکور تست می‌آید.

موردی که باید در نظر داشته‌ باشید، بخشنامه سازمان سنجش است. سال به سال تاثیر نمرات امتحان نهایی بر روی آزمون سراسری بیشتر می‌شود. پایه دهم نیز از این قضیه مستثنی نیست. پس باید دروس تخصصی را به نحوی بخوانید که علاوه بر به دست آوردن‌ نمره 20، مسیر موفقیت کنکور شما را هموار بکند.

شب امتحان زیست دهم

تدریس شب امتحانی زیست دهم را، سرکار خانم دکتر الهه بنام انجام می‌دهند. ایشان رتبه 37 کنکور تجربی را دارند و به شیوه‌ای نوین این درس مهم را آموزش می‌دهند. شب امتحان زیست شناسی برای پایه دهم را بدون صرف هیچ هزینه‌ای همراه با جزوه می‌توانید در اختیار داشته‌ باشید.

شب امتحان فیزیک دهم

استاد شهاب نصیری دارای رتبه 280 کنکور سراسری، مباحث شب امتحانی فیزیک دهم را آموزش می‌دهند. شیوه تدریس مهندس نصیری به گونه‌ایست که واو به واو تمام مباحث را موشکافی می‌کند تا سوالی باقی نماند. علاوه بر این، حل نمونه سوالات دوره‌های گذشته‌ را به صورت کاملا تشریحی و تحلیلی یاد می‌دهند تا مطالب را کاملا فرا بگیرید. شب امتحان فیزیک دهم هم برای رپیتیچی‌ها به صورت رایگان در دسترس است.

شب امتحان شیمی دهم

آموزش شیمی دهم به صورت شب امتحانی از عهده هر کسی بر نمی‌آید. دکتر متین هوشیار با مهارت خاص خود در زمینه تدریس، مطالب این درس را با زبانی ساده و امروزی آموزش می‌دهد. ممکن است ندانید چگونه مسائل محاسباتی شیمی دهم را حل بکنید و یا با سوالات شمارشی مواجه شوید. تمام این موارد و نکاتی که لازم است تا نمره 20 امتحان نهایی را به دست آورید، در اختیار شماست. این آموزش‌ها را از طریق سایت رپیتیچ به صورت رایگان می‌توانید تهیه بکنید.

شب امتحان ریاضی دهم

مهندس علی داوودوندی توانسته‌ است رتبه 61 کنکور را از آن خود بکند. یکی از دلایل رتبه برتر شدن‌ او، تسلط بی‌نظیر ایشان بر روی مفاهیم و مسائل درس ریاضی است. تدریس شب امتحان ریاضی دهم توسط مهندس داوودوندی، می‌تواند شما را به نمره 20 امتحان نهایی برساند. هر مسئله طوری مورد بررسی قرار می‌گیرد که تمام راه حل‌های ممکن آن را یاد بگیرید.

شب امتحانی خواندن‌ دروس عمومی

شب امتحانی خواندن‌ دروس عمومی کار چندان سختی نیست. شما باید در طول سال تحصیلی، مستمر و پیوسته‌ این دروس را مطالعه کنید. در این صورت در روزهای پایانی، تنها با مقداری مرور و جمع‌بندی به تسلط کافی می‌رسید. می‌توان گفت که شیوه مطالعه فارسی با درسی مثل عربی ممکن است متفاوت باشد. با این حال از آنجا که از این دروس در کنکور سوالی مطرح نمی‌شود، نیازی به تست‌زنی ندارند. جزوه و تمرین نمونه سوالات امتحانی دهم سال‌های گذشته‌، بهترین راهکاری است که می‌توانید انجام بدهید.