جدید ترین پست ها

از دسته: شب امتحان یازدهم
شب امتحان شیمی یازدهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی یازدهم نیمسال اول

رپیتیچ شب امتحان شیمی یازدهم نیمسال اول را رایگان کرده است. فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان ریاضی یازدهم نیمسال اول

شب امتحان ریاضی یازدهم نیمسال اول

رپیتیچ برای جمع بندی شب امتحان ریاضی یازدهم نیمسال اول، آن را رایگان کرده است. فیلم به همراه جزوه...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان فیزیک یازدهم نیمسال اول

شب امتحان فیزیک یازدهم نیمسال اول

رپیتیچ برای جمع بندی شب امتحان فیزیک یازدهم نیمسال اول، آن را رایگان کرده است. فیلم به همراه جزوه...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان زیست یازدهم نیمسال اول

شب امتحان زیست یازدهم نیمسال اول

رپیتیچ شب امتحان زیست یازدهم نیمسال اول را رایگان کرده است. فیلم به همراه جزوه برای شما آماده کرده...

نمایش ویدیو و آموزش

شب امتحان یازدهم رایگان، امتحانات نهایی را 20 بگیر

تدریس شب امتحان یازدهم + فیلم و جزوه رایگان

انتخاب روش مطالعه درست، می‌تواند در امتحانات نهایی یازدهم نمره 20 را برای شما به ارمغان بیاورد. نکته‌ای که وجود دارد متفاوت بودن‌ شیوه خواندن دروس تخصصی با عمومی است. مطالعه صحیح و دقیق دروس پایه یازدهم، مسیر برنامه ریزی کنکور را هموار می‌سازد. در رپیتیچ هر چیزی که لازمه کسب نتایج خوب در شب امتحان باشد را برای شما به صورت رایگان آماده‌ کرده‌ایم.

در این مقاله همراه ما باشید تا تکنیک‌ها و مراحل گام به گام شب امتحانی را برای سال یازدهم یاد بگیرید.

چگونه دروس تخصصی یازدهم را شب امتحانی بخوانیم؟

در مورد مطالعه دروس تخصصی یازدهم، باید تمام حواس خود را جمع کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. این دروس به دلیل ضریب بیشتری که دارند، تاثیر بیشتری نیز بر روی معدل می‌گذارند. اگر این پایه را به شکلی اصولی آموزش ببینید و تمرین و تکرار بکنید، در سال آخر خاطری آسوده‌ خواهید داشت. از دروس زیست، فیزیک، شیمی و ریاضی یازدهم به صورت مستقیم تست مطرح می‌شود. به همین دلیل، روی این 4 درس باید تمرکز ویژه‌ای بکنید.

سازمان سنجش و شورای عالی انقلاب فرهنگی، روی اجرای صحیح عدالت آموزشی تاکید بسیاری دارند. طبق بخشنامه تاثیر نمرات امتحان نهایی بر روی آزمون سراسری، هر سال افزایش می‌یابد. پایه یازدهم نیز دستخوش این تصمیم شده‌ است. تا جای امکان دروس تخصصی را طوری بخوانید که علاوه بر کسب نمره 20، پلی برای رسیدن‌ به قبولی کنکور باشد.

شب امتحان زیست یازدهم

تدریس شب امتحانی زیست یازدهم را، سرکار خانم دکتر الهه بنام انجام می‌دهند. ایشان رتبه 37 کنکور تجربی را دارند و به شیوه‌ای نوین این درس مهم را آموزش می‌دهند. شب امتحان زیست شناسی سال یازدهم را بدون صرف هیچ هزینه‌ای همراه با جزوه می‌توانید در اختیار داشته‌ باشید.

شب امتحان فیزیک یازدهم

استاد شهاب نصیری دارای رتبه 280 کنکور سراسری، مباحث شب امتحانی فیزیک یازدهم را آموزش می‌دهند. شیوه تدریس مهندس نصیری به گونه‌ایست که با موشکافی تمام مباحث، هرگونه ابهامی را برطرف می‌کنند. حل نمونه سوالات دوره‌های گذشته‌ به صورت کاملا تشریحی و تحلیلی، یکی دیگر از ویژگی‌های ویدیوی ایشان است. با دیدن سری فیلم‌های جامع استاد نصیری، مطالب را کاملا یاد می‌گیرید. شب امتحان فیزیک یازدهم، برای شما رپیتیچی‌های عزیز کاملا رایگان است.

شب امتحان شیمی یازدهم

دکتر متین هوشیار با مهارت مثال زدنی خود، به تدریس شب امتحانی شیمی یازدهم پرداخته‌ است. جناب دکتر تا جای ممکن سعی کرده‌ است تا مطالب این درس را کاملا قابل فهم آموزش بدهد. ممکن است ندانید چگونه مسائل محاسباتی شیمی یازدهم را حل بکنید و یا با سوالات شمارشی مواجه شوید. تمام این موارد و نکاتی که لازم است تا نمره 20 امتحان نهایی را به دست آورید، در اختیار شماست. می‌توانید به تمام این آموزش‌ها از طریق سایت رپیتیچ دسترسی داشته‌ باشید.

شب امتحان ریاضی یازدهم

مهندس علی داوودوندی، رتبه 61 کنکور سراسری، از دیگر اساتید مطرحی است که با رپیتیچ همکاری دارد. میزان تسلط ایشان بر روی مفاهیم و مسائل درس ریاضی، کیفیت ویدیوهای او را بالا برده‌ است. تدریس شب امتحان ریاضی یازدهم توسط مهندس داوودوندی، می‌تواند شما را به نمره 20 امتحان نهایی برساند. هر مسئله طوری مورد بررسی قرار می‌گیرد که تمام راه حل‌های ممکن آن را یاد بگیرید.

خواندن‌ دروس عمومی در شب امتحان

خواندن‌ دروس عمومی در شب امتحان، نیاز به زحمت آن چنانی ندارد. مهم‌ترین اصل پیوستگی و ادامه‌دار بودن‌ روند مطالعه است. اگر با همین فرمان پیش بروید، در روزهای پایانی تنها با مرور و جمع‌بندی به تسلط کافی می‌رسید. شاید تمام درس‌های عمومی را به یک شکل نتوان مطالعه کرد و نباید از این بابت حساسیت به خرج بدهید. از آنجا که از این دروس در کنکور سوالی مطرح نمی‌شود، نیازی به تست‌زنی ندارند. جزوه و تمرین نمونه سوالات امتحانی یازدهم سال‌های گذشته‌، بهترین راهکاری است که می‌توانید انجام بدهید.