جدید ترین پست ها

از دسته: شب امتحان دوازدهم
شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان ریاضی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان ریاضی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان ریاضی دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان...

نمایش ویدیو و آموزش

شب امتحان فیزیک دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان فیزیک دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان...

نمایش ویدیو و آموزش
شب امتحان زیست دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان زیست دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان زیست دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان...

نمایش ویدیو و آموزش

شب امتحان دوازدهم رایگان، امتحانات نهایی را 20 بگیر

تدریس شب امتحان دوازدهم + فیلم و جزوه رایگان

کسب نمره 20 در امتحانات نهایی دوازدهم، بیشترین اهمیت را بین مقاطع دوم متوسطه دارد. شیوه‌ای که دروس تخصصی را می‌خوانید، باید کاملا جدای دروس عمومی باشد. برای اجرای درست برنامه ریزی کنکور، مطالعه اصولی و صحیح دروس پایه دوازدهم واجب است. در رپیتیچ هر چیزی که لازمه کسب نتایج خوب در شب امتحان باشد را برای شما به صورت رایگان آماده‌ کرده‌ایم.

در این مقاله همراه ما باشید تا تکنیک‌ها و مراحل گام به گام شب امتحانی را برای سال دوازدهم یاد بگیرید.

چگونه دروس تخصصی دوازدهم را شب امتحانی بخوانیم؟

مطالعه دروس تخصصی دوازدهم برای شب امتحان، مرحله‌ای نفس‌گیر و حساس است. از یک طرف نمرات این دروس بر روی نتایج کنکور اثر می‌گذارند و از طرف دیگر، برای آزمون سراسری هم باید آنها را از بر باشید. مطالعه شب امتحانی درس‌های اختصاصی، به دو صورت تستی و تشریحی باید انجام بشود. از دروس زیست، فیزیک، شیمی و ریاضی دوازدهم به صورت مستقیم تست مطرح می‌شود. به همین دلیل، روی این 4 درس باید تمرکز ویژه‌ای بکنید.

چند سالی می‌شود که معدل سال دوازدهم به صورت مستقیم می‌تواند رتبه کنکور شما را دستخوش تغییرات اساسی کند. نکته جالب اینجاست که برای کنکور 1403، امتحانات دهم و یازدهم نیز نهایی شده‌اند. بنابراین، این دو مقطع را هم باید دانش آموزان به بهترین نحو مطالعه بکنند. خواندن‌ با برنامه دروس تخصصی علاوه بر کسب نمره 20، می‌تواند ضامن رسیدن‌ شما به رتبه برتر کنکور شود.

شب امتحان زیست دوازدهم

سرکار خانم دکتر الهه بنام، عهده‌دار تدریس شب امتحانی زیست دوازدهم هستند. ایشان رتبه 37 کنکور تجربی را دارند و به شیوه‌ای نوین این درس مهم را آموزش می‌دهند. شب امتحان زیست شناسی سال دوازدهم را بدون صرف هیچ هزینه‌ای همراه با جزوه می‌توانید در اختیار داشته‌ باشید. از آنجا که درس زیست مهم‌ترین درس رشته‌ تجربی است، بیش از سایر دروس باید برای آن زمان بگذارید.

شب امتحان فیزیک دوازدهم

آموزش مباحث شب امتحانی فیزیک یازدهم، بر عهده استاد شهاب نصیری دارای رتبه 280 کنکور سراسری است. شیوه تدریس مهندس نصیری به گونه‌ایست که با موشکافی تمام مباحث، هرگونه ابهامی را برطرف می‌کنند. حل نمونه سوالات دوره‌های گذشته‌ به صورت کاملا تشریحی و تحلیلی، یکی دیگر از ویژگی‌های ویدیوی ایشان است. با دیدن سری فیلم‌های جامع استاد نصیری، مطالب را کاملا یاد می‌گیرید. شب امتحان فیزیک دوازدهم، برای شما رپیتیچی‌های عزیز کاملا رایگان است.

شب امتحان شیمی دوازدهم

قول می‌دهیم اگر چند دقیقه از تدریس شب امتحان شیمی دوازدهم را ببینید، بدون متوقف کردنش، تا انتها تماشایش کنید! دکتر متین هوشیار رتبه 127 کنکور تجربی، تا جای ممکن سعی کرده‌ است تا مطالب این درس را کاملا قابل فهم آموزش بدهد. ممکن است ندانید چگونه مسائل محاسباتی شیمی دوازدهم را حل بکنید و یا با سوالات شمارشی مواجه شوید. تمام این موارد و نکاتی که لازم است تا نمره 20 امتحان نهایی را به دست آورید، در اختیار شماست. می‌توانید به تمام این آموزش‌ها از طریق سایت رپیتیچ دسترسی داشته‌ باشید.

شب امتحان ریاضی دوازدهم

همکاری استاد علی داوودوندی رتبه 61 کنکور سراسری با مجموعه رپیتیچ، باعث خلق آموزشی ماندگار شده‌ است.برای آموزش درسی مانند ریاضی، مدرس باید روی تمام مسائل و مفاهیم آن مسلط باشد که در ویدیوهای استاد به این امر پی می‌برید. تدریس شب امتحان ریاضی دوازدهم توسط مهندس داوودوندی، می‌تواند شما را به نمره 20 امتحان نهایی برساند. هر مسئله طوری مورد بررسی قرار می‌گیرد که تمام راه حل‌های ممکن آن را یاد بگیرید.

نحوه مطالعه دروس عمومی در شب امتحان

نحوه مطالعه دروس عمومی در شب امتحان، معمولا به خود شما بستگی دارد. هر چه باشد این دروس هم بر روی سابقه تحصیلی تا حدودی تاثیر می‌گذارند. به عنوان اصل مهم مطالعه، پیوستگی و استمرار را در برنامه خود لحاظ کنید. با حفظ همین قانون ساده، کار شب امتحان را با کمی مرور و جمع‌بندی تمام می‌کنید. محتوای همه درس‌های عمومی به یک شکل نیست و نباید آنها را یکسان مطالعه کرد. با این حال نیازی هم نیست که زیادی پیگیرشان باشید و برای‌شان زمان بگذارید. از آنجا که از این دروس در کنکور سوالی مطرح نمی‌شود، نیازی به تست‌زنی ندارند. جزوه و تمرین نمونه سوالات امتحانی دوازدهم سال‌های گذشته‌، بهترین راهکاری است که می‌توانید انجام بدهید.