گفتار 2 فصل 4 زیست یازدهم

آموزش گفتار 2 فصل 4 زیست یازدهم + تدریس ویدیویی

آموزش گفتار 2 فصل 4 زیست یازدهم به‌صورت تست‌بیس، همراه با تدریس ویدیویی «دکتر الهه بنام» را، در این...

نمایش ویدیو و آموزش
گفتار 1 فصل 4 زیست یازدهم

آموزش گفتار 1 فصل 4 زیست یازدهم + تدریس ویدیویی

آموزش گفتار 1 فصل 4 زیست یازدهم به‌صورت تست‌بیس، همراه با تدریس ویدیویی «دکتر الهه بنام» را، در این...

نمایش ویدیو و آموزش

آموزش زیست یازدهم فصل چهارم

فصل چهارم زیست یازدهم، به آموزش تنظیم شیمیایی می‌پردازد. این فصل شامل دو گفتار زیر می‌شود:

  • ارتباط شیمیایی
  • غده‌های درون‌ریز

در کنکور 1402، از این فصل تنها یک تست آمده‌ بود. از این فصل در کنکور 1401، یک تست به‌صورت مستقیم و یک تست به‌صورت ترکیبی مطرح شده‌ بود.

در پریاختگان، یاخته‌ها نمی‌توانند از یکدیگر مستقل باشند. می‌دانیم که دستگاه عصبی، یکی از دستگاه‌های ارتباطی بدن است. با این حال این دستگاه، توانایی ارتباط برقرار کردن‌ با تک‌تک یاخته‌های بدن را ندارد. این فصل که به ارتباطات شیمیایی اختصاص دارد، بخش مهمی از فرایندهای بدن را تسهیل می‌کند.

برای یاد‌گرفتن اصولی چهارمین فصل زیست 11، کتاب درسی به تنهایی کفایت نمی‌کند. خواندن‌ جزوه، زدن‌ تست و شرکت در کلاس‌های مختلف آموزشی می‌تواند راهگشای شما در این مسیر باشد.

نکته‌ای که وجود دارد، محدود بودن‌ وقت دانش‌آموزان در میان انبوه اطلاعات است. اینجاست که بحث انتخاب فیلم و جزوه مناسب پیش می‌آید. یک دوره خوب باید در کنار حجم کافی، جامع باشد تا تمام نیازهای دانش‌آموزان را پوشش دهد. علاوه بر این محتوای آن به گونه‌ای باشد که در کمترین زمان بتوان آن را دید و مرور کرد.

تدریس فصل 4 زیست 11 در سایت رپیتیچ، تمام ویژگی‌های ذکر‌شده را دارد. در این دوره خانم دکتر الهه بنام، از 0 تا 100 فصل تنظیم شیمیایی را با شیوه امروزی به شما یاد می‌دهند. درس‌دادن در ابتدای هر گفتار، با آوردن یک تست آغاز می‌شود. پس از آن با یاد دادن‌ مباحث کتاب درسی به سبک انیمیشنی، گزینه‌های اشبتاه تک‌به‌تک حذف می‌شوند. این روند تا اتمام مطالب هر گفتار ادامه دارد و انتهای هر ویدیو نیز متن کتاب بررسی می‌شود.

جزوه و فیلم فصل 4 زیست 11

برای دسترسی آسان به جزوه و فیلم هر گفتار، روی لینک‌های زیر کلیک کنید: