برنامه ریزی دوماهه کنکور و نهایی- 70% کنکور در 60 روز

برنامه ریزی دوماهه کنکور

برنامه ریزی دوماهه کنکور و نهایی- 70% کنکور در 60 روز

برنامه ریزی دوماهه برای کنکور و رتبه برتر شدن در دوماه در ذهن تعداد زیادی از داوطلبان کنکور ناممکن است، اما اصلا این طور نیست! با توجه به تغییرات کنکور سراسری و تاثیر قطعی معدل در نتیجه کنکور شما و با استفاده از قلق های خاص رتبه برتری حتی در کمتر از دو ماه هم میتوان به رتبه های برتر کنکور رسید! اما راز و رمز قبولی کنکور در دوماه در چیست؟ با دقت ویدیو اساتید رتبه برتر کنکور رپیتیچ را ببینید:

رتبه برتر شدن در دوماه

رتبه برتر هایی که در کمتر از دوماه نتیجه خوبی می‌گیرند چه می‌کنند؟ این ویدیو از اساتید رتبه برتر رپیتیچ که راز رتبه برتر شدن در کمتر از دوماه در آن گفته شده را با دقت ببینید:

چطور میتوانیم در دوماه رتبه برتر کنکور شویم؟

رپیتیچ برای شما یک مجموعه کامل از تدریس و پیش بینی سوالات نهایی + نکات پرتکرار کنکور + سوالات پیش بینی کنکور در نظر گرفته که شما می توانید با داشتن این مجموعه خودتان را به کنکور امسال برسانید و رتبه خود را نجات دهید:

فرم طرح دوماهه بالای 70% رپیتیچ:

تضمین میکنیم که تو کمترین زمان بهترین نتیجه رو میگیری کافیه فقط از مسیری که برات درست کردیم حرکت کنی:

سال های قبل خیلی از رپیتیچیا نتیجه کنکورشون فقط تو دوماه متحول شد!

بیاید موشکافانه بررسی کنیم که با تغییرات جدید کنکور چطور می‌توانیم زیرکانه در زمانی کم رتبه برتر کنکور شویم؟

1. امتحانات نهایی 20 بگیرید

همانطور که می‌دانید تاثیر قطعی معدل در کنکور سراسری بسیار زیاد است، این تاثیر قطعی از سال 1402 با 40% شروع شده در کنکور 1403 به میزان 50% و در کنکور 1404 و بعد از آن به میزان 60% می رسد، همانطور که می‌دانید گرفتن نمره بالا در درس های یک پایه به مراتب آسان تر از بالای 50% زدن یک درس (از چند پایه) در کنکور است! اما خیلی از داوطلبان کنکور سراسری به ایم مهم توجهی نمی‌کنند. ما در مجموعه بالای 70% در دوماه آموزش اختصاصی برای 20 گرفتن در امتحانات نهایی و سوالات احتمالی امتحانات نهایی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا شما هیچ شکی در 20 گرفتن نداشته باشید.

2. پایه 12 ام کنکوری بخوانید

آیا می دانید که بالای 40% سوالات کنکور از پایه 12 طرح می‌شوند؟ برای آمادگی امتحانات نهایی پایه دوازدهم شما به خوبی پایه تشریحی دروس مختلف را می‌بندید، حالا کافیست فقط روی تست زنی دروس اختصاصی این پایه کار کنید، کافیست ابتدا به صورت فصل به فصل با سطح پایین و بعد سطح بالا و دور دوم و در نهایت به صورت جامع تست بزنید، البته باید آموزش تستی ببینید که اساتید رتبه برتر ما در مجموعه رپیتیچ در ادامه مجموعه تشریحی نهایی برای 20 رفتن، آموزش کامل به همراه حل تست های احتمالی کنکور را در دستور آموزشی خود قرار داده اند.

3.برنامه ریزی داشته باشید و اتلاف وقت نکنید

یکی از اصول اصلی موفقیت برنامه ریزی است، بدون برنامه ریزی هیچ هدفی محقق نخواهد شد. مهم نیست که چقدر از زمان را از دست داده اید، درس خوانده اید یا نه، مهم این است که عملکرد شما از این به بعد چطور خواهد بود، شما باید یک برنامه ریزی منسجم بر اساس دو مورد بالا و البته با ساعت مطالعاتی مناسب داشته باشید، نگران نباشید ما در این مجموعه شما را به مشاوران رتبه برتر رپیتیچ معرفی میکنیم تا بهترین برنامه ریزی اختصاصی شما را برایتان انجام دهند.

در پایان از شما عزیزان کنکور خواهش میکنم قدر زمان باقی مانده که ارزش بالایی در موفقیت شما خواهد داشت را به جد بدانید، ما در مجموعه رپیتیچ تمام قد به کمک شما آمده ایم کافیست فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس ما باشید:

فرم طرح دوماهه بالای 70% رپیتیچ:

تضمین میکنیم که تو کمترین زمان بهترین نتیجه رو میگیری کافیه فقط از مسیری که برات درست کردیم حرکت کنی:

سال های قبل خیلی از رپیتیچیا نتیجه کنکورشون فقط تو دوماه متحول شد!

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *