دریافت بورسیه آزمون های مرحله‌ای رپیتیچ

همه میدونیم و اگه نمیدونید بدونید که شرکت در یک آزمون آزمایشی یکی از ابزار های مهم موفقیت در کنکوره! اما متاسفانه این سال ها شرکت در این آزمون ها با هزینه های خیلی زیاد همراهه! اما اصلا نگران نباشید! رپیتیچ امسال کار رو براتون آسون کرده و شما رو برای آزمون ها بورسیه میکنه، این یعنی برای شرکت در آزمون ها شما لازم نیست هیچ تکرار میکنم هییییییچ هزینه ای بپردازید و رپیتیچ به جای شما این هزینه رو میده!

چه کسانی میتونن این بورسیه بشن و هزینه آزمون هاشون رایگان باشه؟

بدون هیچ محدودیتی به تعداد 15 هزار نفر امسال قراره بورسیه بشن، مهم نیست وضع مالی خوب یا بدی دارید، مهم نیست که سطح علمی خوب یا بدی دارید، همه و همه با هر شرایطی میتونن بورسیه رپیتیچ رو دریافت کنن و همه هزینه هاشون با رپیتیچه😎

به توضیحات استاد فاطمی در خصوص بورسیه آزمون توجه کنید:

 

شما هم میتوانید مثل رتبه های برتر سال گذشته در این آزمون ها شرکت کنید و تجربه ی یک آزمون حرفه ای را داشته باشید. اگر تمایل به بورسیه شدن و ثبت نام رایگان در آزمون های مرحله ای رپیتیچ را دارید فرم زیر را پر کنید.

فرم ثبت نام رایگان در آزمون های مرحله ای رپیتیچ

برای شرکت در طرح بورسیه آزمون های چند مرحله ای رپیتیچ فرم زیر را پر کنید:

 

 

راهبرد آزمون های رپیتیچ چه شکلیه؟

راهبرد آزمون های رپیتیچ همگام با راهبرد سایر آزمون های آزمایشیه (مثل قلمچی، ماز، گزینه2، خیلی سبز و…) و البته همگام با پیشروی دانش آموزان دوازدهمه، اما یک تفاوت اساسی و مهم داره که کار رو برای داوطلبان کنکور خیلی راحت کرده اون هم سه سطحی بودنشه، داخل راهبرد هر آزمون مباحث در سه سطح با سه رنگ طبقه بندی شدن:

مباحث سبز رنگ: که مباحث بنیادین مهم پرتست و پر اهمیت کنکور سراسریه و خوندنش واجبه واجبه حدود 60 درصد تست های کنکور و بیشتر سوالات امتحانات نهایی از این مباحث مطرح میشه

مباحث بنفش: این مباحث از اهمیت کمتری به نسبت سبز ها در کنکور و امتحانات نهایی برخورداره و به نسبت اونها تست کمتری در کنکور و سوال کمتری در امتحانات نهایی داره

مباحث قرمز: این مباحث شامل مباحث کم تست یا بی تست کنکور سراسری با درجه اهمیت کمتره

این سطح بندی به شما کمک میکنه که با توجه به زمانتون اولویت بندی بهتری برای خودتون انجام بدید و یجورایی خیلی راحت تر هم به درصد بالا توی کنکور و هم نمره بالا تو امتحانات نهایی برسید

مثلا این راهبرد 3 سطحی آزمون 21 مهر رپیتیچ هست:

 

هم آزمون تشریحی و هم آزمون تستی؟ هر دو بورسیه ایم؟

بله! اهمیت امتحانات نهایی در نتیجه قبولی کنکور شما بر هیچکس پوشیده نیست! شما نمیتونید فقط با کنکور به قبولی خوبی برسید! ما در رپیتیچ برای اینکه 20 امتحانات نهایی و درصد بالای کنکورتون تضمین بشه طبق راهبرد؛ یک آزمون تستی با راهبرد 3 رنگی 3 سطحی براتون برگذار میکنیم برای کنکورتون؛ و یک آزمون تشریحی با راهبرد اختصاصی سال دوازدهم براتون برگذار میکنیم.

اینجوری همونطور که برای کنکورتون که نصف مسیره وقت میذارید و سرمایه گذاری میکنید در کنارش برای امتحانات نهایی که خیلی مهم شدن هم دارید پیش میرید و نتیجتون رو تضمین میکنید.

بچه های بورسیه از هر دو آزمون بهره مند میشن

 

طراحان آزمون های رپیتیچ چه کسانی هستند؟

آزمون های مرحله ای رپیتیچ با وسواس زیاد از بین طراحان رتبه برتر سایر آزمون های آزمایشی انتخاب شدند، سوالات آزمون ها با وسواس زیاد از بین سوالات طراحی شده توسط طراحان گزینش میشه و بعد با توجه به بودجه بندی آزمون سوالات گزینش شده و منتخب در آزمون ها قرار میگیره، این طراحان عضو تیم های علمی تخصصی درس به درس رپیتیچ هستند که هر ساله بالای 80 درصد تطابق با کنکور سراسری از رزومه طراحان رپیتیچ هست:

بخشی از تطابق مجموعه آموزشی رپیتیچ با کنکور سال گذشته:

تطابق تدریس های رپیتیچ

تطابق های تدریس زیست رپیتیچ

تطابق های تدریس ریاضی رپیتیچ

تطابق های تدریس فیزیک رپیتیچ

تطابق های تدریس شیمی رپیتیچ

سرپرست طراحان آزمون های رپیتیچ اساتید رپیتیچ هستند:

  1. خانم دکتر الهه بنام رتبه 37 کنکور سراسری
  2. آقای دکتر متین هوشیار رتبه 127 کنکور سراسری
  3. آقای مهندس شهاب نصیری رتبه برتر کنکور سراسری
  4. آقای مهندس علی داوودوندی رتبه 61 کنکور سراسری

 

چرا آزمون های رپیتیچ از سایر آزمون های آزمایشی کامل تره؟

تا الان راهبرد سه سطحی، آزمون های تشریحی و تطابق بالای رپیتیچ با کنکور رو دیدیم اما یک موضوع مهم و جذاب در مورد آزمون های رپیتیچ پیش آزمون ها و پس آزمون های رپیتیچه…

پیش آزمون رپیتیچ:
برای هر آزمون اساتید رتبه برتر رپیتیچ یک پکیج رایگان ویدیویی شامل جمع بندی و حل تست های پرتکرار کنکور، مباحث آزمون از مباحث آزمون برای شما آماده کردند که در اختیارتون قرار میگیره، یعنی شما هر درس رو یکبار قبل از آزمون با اساتید رتبه برتر مرور و جمع بندی میکنید و نکته به رایگان سر کلاس نکته و تستش قرار میگیرید.

به طور مثال این یک نمونه پیش آزمون درس زیست شناسی از خانم دکتر الهه بنام رتبه 37 کنکور:

 

پس آزمون رپیتیچ:

بعد از هر آزمون علاوه بر کارنامه تحلیلی و پاسخنامه تشریحی که در اختیارتون میگیره، پکیج ویدیویی حل سوالات آزمون توسط اساتید رتبه برتر رو در اختیارتون میگذاریم تا بطور راه حل های تستی و تشریحی رتبه برتر ها رو یاد بگیرید و رفع اشکال کنید.

نمونه ای از پس آزمون ریاضی آقای مهندس علی داوودوندی رتبه 61 کنکور:

 

برگزاری آزمون به صورت آنلاین + کارنامه

آزمون های رپیتیچ به صورت کاملا آنلاین برگزار میشه و کارنامه بعد از اتمام فرایند آزمون در اختیار داوطلبان قرار میگیره این کارنامه ها شامل درصد های درس به درس دروس، تراز و سایر جزئیات مهمیه که باید در مورد خودتون بدونید.
بعد از اتمام آزمون سوالات و پاسخنامه تشریحی آزمون روی کانال وی آی پی بچه های بورسیه آزمون قرار میگیره

 

اگر بخوام مشاوره برنامه ریزی و آموزش تستی تشریحی با رتبه های برتر و اساتید رپیتیچ بردارم چیکار باید بکنم؟

البته این قسمت دیگه خارج از مجموعه بورسیه آزمون هاست اما به شما کمک میکنه که با هر سطحی به درصد های بالای کنکور و 20 امتحان نهایی برسید همونطور که تعداد زیادی از بچه های آیدی نوین رپیتیچ هر سال رتبه برتر میشن تو هم میتونی بشی:

بعد به خود قول رتبه برتر شدن بده، و بعد این فرم رو پر کن و منتظر تماس ما باش:

فرم ثبت نام در توربو رپیتیچ

برای شرکت در طرح بورسیه آزمون های چند مرحله ای رپیتیچ فرم زیر را پر کنید:

 

بخشی از رتبه های برتر آیدی نوین – رپیتیچ

 

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *