شروع از صفر برای کنکور، بالای 70% کنکور و 20 امتحان با این پلن

هنوز شروع نکردی؟ تراز آزمون هات پایینه؟ یه روز درس میخونی، یه روز نمیخونی؟ هر چی میخونی نتیجه نمیگیری؟ از این وضعیت خسته شدی؟ می‌خوای شروع از صفر برای کنکور رو خیلی سریع یاد بگیری؟

اگه واقعا از این وضعیت خسته شدی و دلت میخواد یکبار برای همیشه از صفر شروع کنی و به درصد های بالا توی کنکور و نمره 20 امتحان نهایی برسی و از این بابت مطمعنی ادامه این مطلب رو با دقت زیاد بخون؛

اما قبلش برای اینکه انگیزه بگیری میخوام رپیتیچی های دو رقمی رو بهت معرفی کنم که از بابت این پلنی که برات داریم مطمعن بشی (این فقط بخشی از دو رقمی های رپیتیچه 1402 هست):

 

بریم کارنامه‌شون هم ببینیم:

کارنامه بخشی از رتبه های کنکور 1402 :

 

اما رپیتیچی‌ها چی‌کار می‌کنن که توی زمان کم درصداشون از این رو به اون رو میشه؟ و می‌تونن توی کنکور رتبه های دورقمی سه رقمی و رشته‌های تاپ دانشگاه های خوب کشور قبول بشن؟ قدم به قدم با ما همراه باشید تا بهتون بگم.

راستی اگر تو هم میخوای با رپیتیچ همراه باشی و در پلن استارت از صفر رپیتیچ شرکت کنی، کافیه فرم زیر رو پر کنی و منتظر تماس مشاورین رتبه برتر رپیتیچ باشی:

 

فرم شرکت در پلن استارت از صفر رپیتیچ

 

اینها بخشی از خدمات پلن توربو بچه های رپیتیچ بوده که رتبه برتر شدن و هیچ کس ازش باخبر نبوده! وجه تمایز رپیتیچ، همینه؛ بچه‌های رپیتیچ، همیشه چیزایی داشتن که خیلیا ازش خبر نداشتن! یکی ازین موارد برنامه ریزی اصولی و منطقیه که توی صفحه برنامه ریزی کنکور می‌تونین بخونین.

برای کنکور چطوری میشه از صفر شروع کرد؟

احتمالا هنوز هم مرددین و نمی‌دونین که چطوری میشه برای کنکور از صفر شروع کرد. پس با ادامه مقاله همراه رپیتیچ باشین تا خیلی سریع و ساده این موضوع رو یاد بگیرین. مهم اینه که فقط دل به کار بدین و استارت رو بزنین. توی مسیر موفقیت کنکور، ما همه‌جوره هواتو داریم.

1. راهبرد 4 سطحی (4 رنگ)

کنکوری زیرک همیشه درساش رو اولویت‌بندی می‌کنه! اینکه بدونی کدوم درس تست بیشتری توی کنکور داره و یا از کدوم مبحث سوال امتحان نهایی بیشتر میاد، باعث میشه که وقتت رو متناسب با اولویت مطالب مدیریت کنی، خیلی وقتا بعضیا خوب می‌خونن اما مطلبی رو میخونن که یا کم تسته یا بی‌تست! اینجوری یعنی زمان‌شون رو هم برای کنکور و هم برای امتحان ریختن تو سطل زباله!

 

اما رپیتیچی‌ها راهبرد 4 رنگی دارن! می‌دونن باید بیشتر رو چی وقت بذارن و از کدوم مبحث زیاد سوال و تست حل کنن!

اینجا ما بخشی از راهبرد چهار رنگ رو براتون گذاشتیم، این راهبرد توسط بالای 100 رتبه برتر دو رقمی تهیه شده و طبق کنکور و امتحان نهایی‌های 5 سال اخیر رنگ‌بندی شده، هر رنگ یک رمزه!

برنامه_راهبردی_4_سطحی_استارت_با_توربو

 

2. آموزش کامل و سریع

ستون فقرات رتبه کنکور و معدل نهایی شما داشتن یک آموزش درست و اصولیه، بدون اون شما زمان خیلی خیلی زیادی رو باید صرف این کار کنید (که البته خیلیا می‌کنن!) شده برای یادگیری یه مبحثی ساعت‌ها وقت بذارید ولی باز نتونید ازش تست حل کنید یا حتی یادش بگیرید؟! یا شده ساعت ها پای کلاس (حضوری یا آنلاین) بشینید ولی همه مطالب براتون تکراری باشه! و فقط وقت‌تون رو تلف کنید؟!

 

حالا می‌دونید دو رقمی ها چی‌کار می‌کنن؟ اونها از آموزش برمبنای تست و حل سوال استفاده می‌کنن! آموزشی که به‌جای آموزش کلاسیک، دقیقا میره سراغ حل تست و مسئله! یعنی استاد صرفا یه‌سری مطالبو نمیگه و رد بشه! کاربرد یادگیری تو حل تست و سوال با انیمیشن و آموزش کامل در کمترین زمان ولی با بازدهی بالا انجام میشه! همینجا رپیتیچی‌ها چند گام جلوتر از بقیه هستن!

 

جالبه بدونید چون این تست‌ها رو چندین رتبه برتر تهیه کردن، هر سال بالای 80-90 درصد تطابق با کنکور داره!

بیاید خودتون نگاه کنید!!!

تطابق تدریس های رپیتیچ

تطابق های تدریس زیست رپیتیچ

تطابق های تدریس ریاضی رپیتیچ

تطابق های تدریس فیزیک رپیتیچ

تطابق های تدریس شیمی رپیتیچ

این آموزش چندین بخش داره: قسمت اول آموزش ویدیویی انیمیشنی که توسط اساتید رتبه برتر تهیه شده (اساتیدی که خودشون دبیرهای مدارس تیزهوشان و طراح سوالات آزمون‌های آزمایشی و مولفان کتاب‌های کنکوری هستن!)

خانم دکتر الهه بنام رتبه 37 کنکور

آقای دکتر متین هوشیار رتبه 127 کنکور

آقای مهندس شهاب نصیری رتبه 280 کنکور

آقای مهندس علی داوودوندی رتبه 61 کنکور

پکیج های رپیتیچ

پکیج های آموزشی

قسمت بعدی کتاب‌های آموزش سریعه

کتاب‌هایی که تدریس اساتید بر مبنای اونها هست و کلی نمودار، جدول و شکل برای یادگیری بهتر شما داره

کتاب‌های رپیتیچ

کتاب دروس تخصصی رپیتیچ

 

قسمت بعدی بانک تسته

زیر هر آموزش، شما به اندازه خیلی خیلی کافی تست مبحثی و ترکیبی دارید که تا دل‌تون بخواد بتونید تست حل کنید، پاسخنامه تشریحی و تحلیلی هر تست بعد از پاسخگویی برای شما نمایش داده میشه!

 

قسمت بعدی رفع اشکاله

یکی از قسمت‌های مهم یادگیری رفع اشکاله! که کمتر دانش اموزی درست انجامش میده، درسته که تا قبل از این ممکنه مشکلات و سوالات خیلی کمی برای شما پیش بیاد اما، همون مقدار کم هم با تیم رفع اشکال رتبه برتر و به صورت تخصصی برای هر درس انجام میشه.

 

و در نهایت بارها و بارها مرور

مرور قلق داره! حتما شده که مطلبی رو خیلی خیلی خوب بخونی اما بعد یکی دو ماه کلا از یادت بره! مرور چاره کارته، دو رقمی‌ها از یه سامانه استفاده می‌کنن به اسم رپیدیو که اگر بخوام توضیحش بدم باید یک مطلب کاملا مجزا در توضیح کاملش براتون بذارم، فقط همینو بگم که تا روز کنکورت هر مطلب رو حداقل 6 بار مرور می‌کنی! اونم فقط با روزی 1 ساعت مرور برای همه دروس.

 

راستی رپیتیچی‌ها سوالات کنکور رو قبل کنکور دارن!

دقت کنید که هیچ تقلبی در کار نیست، یک مجموعه 10 آزمون پیش‌بینی سوالات کنکور که بالای 90 درصد تطابق با کنکور داره یکماه پایانی در اختیار رپیتیچی‌ها قرار می‌گیره

اما اینها فقط آموزش بود! هنوز مونده

3. آزمون

مطابق با راهبرد چهار رنگ چهارسطحی رپیتیچی‌ها هر دو هفته آزمون دارن. این آزمون‌ها از صفر شروع میشه و به صورت آنلاین برگزار میشه و پاسخنامه تحلیلی و تشریحی و کارنامه کامل داره اینجوری مطمعن میشید که راه رو درست اومدید! شما دقیقا با همین آزمون‌ها می‌تونید استارت شروع از صفر برای کنکور رو بزنید.

4. مشاوره و برنامه ریزی خصوصی با رتبه برترها

نیاز نیست همه چی رو تجربه کنی! کافیه از یه دورقمی سال قبل بپرسی تا راه درست رو متوجه بشی

  • روش مطالعه اصولی هر درس رو بدونی
  • روش تست زنی هر درس رو بدونی
  • روش ازمون دادن و تحلیل ازمون رو متوجه بشی
  • مشکلاتت رو بگی و راهکار بگیری و تحت نظر باشی
  • و در نهایت برنامه ریزی مخصوص خودت رو بگیری تا طبق اصول پیش بری و رتبه برتر بشی!

رپیتیچی‌ها مشاور رتبه برتر دارن و همه اینها طبق بهترین منابع کنکور براشون برنامه ریزی میشه.

 

با پلن استارت خیلیا رتبه برتر شدن، تصمیم تو چیه؟

پس اگر میخوای این پلن رو دریافت کنی و به جمع رتبه‌های 1403 رپیتیچ اضافه بشی کافیه فرم زیر رو پر کنی:

 

 

توی این ویدیو اساتید رتبه برتر رپیتیچ در مورد پلن استارت توضیح میدن:

 

اگه بقیه تونستن تو هم میتونی، همین الان استارت بزن:

فرم شرکت در پلن استارت از صفر رپیتیچ