شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول

شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول رپیتیچ، شامل فیلم‌ها و جزوه‌های شب امتحانی است. ما برای شما دانش آموزان عزیز، این مجموعه بی‌نظیر و با کیفیت را به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم. بدون شک اگر به خوبی این تدریس‌ها را ببینید، نمره 20 شیمی دوازدهم را به راحتی به دست می‌آورید.

مجموعه شب امتحانی رپیتیچ، متشکل از تدریس شب امتحانی شیمی آقای دکتر متین هوشیار در 2 پارت، با ویدیوهای باکیفیت همراه با پی‌دی‌اف جزوه شب امتحان شیمی دوازدهم است. هر کدام از PDF های شب امتحان شیمی دوازدهم، دارای جزوات آموزشی و سوالات امتحانات نیم‌سال اول هستند.

دکتر متین هوشیار رتبه 127 کنکور سراسری، ویدیوهای آموزشی شب امتحان این درس را سوال به سوال و مبحث به مبحث پیش می‌برند. این صفحه را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید تا به آنها در کسب نمره 20 شیمی (3) کمک کنید.

جهت دسترسی به پایه‌های دهم و یازدهم، می‌توانید به لینک‌های زیر سر بزنید:

شب امتحان نوبت اول شیمی دهم

شب امتحان نوبت اول شیمی یازدهم

برای شروع مطمئن، بهتر است که اول از همه با بارم‌بندی امتحانات نیم‌سال اول شیمی دوازدهم آشنا شویم. پس از آن، شب امتحان شیمی سال دوازدهم تدریس و تدوین شده توسط استاد متین هوشیار را در 2 قسمت مشاهده می‌کنیم.

بارم بندی شب امتحانی نیمسال اول شیمی دوازدهم

اگر از قبل بدانیم که از هر فصل شیمی در شب امتحان دوازدهم چه تعداد سوال می‌آید، تا حدود زیادی کارمان راحت می‌شود. آگاهی از این مورد در تصمیم‌گیری به ما کمک می‌کند که چگونه و چند ساعت هر مبحث را باید بخوانیم. در عکس زیر، می‌توانید بارم بندی شب امتحانی شیمی 3 را برای نوبت یا همان نیمسال اول مشاهده بکنید.

بارم بندی امتحانات نیم سال اول شیمی دوازدهم

تدریس رایگان شب امتحان شیمی دوازدهم (3) نیمسال اول

شما می‌توانید در 2 پارت، تدریس شب امتحانی شیمی دوازدهم نیمسال اول را که دکتر متین هوشیار به صورت رایگان تدریس کرده‌اند، مشاهده کنید. این ویدیوها با بالاترین کیفیت ممکن در سایت رپیتیچ برای استفاده شما قرار گرفته‌اند. اگر هرجایی از ویدیوهای آموزشی برای‌تان سوالی پیش آمد، از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

فصل یک – مولکول‌ها در خدمت تندرستی

فصل دو – آسایش و رفاه در سایه شیمی

جزوه شب امتحان شیمی دوازدهم نیم‏‌سال اول

جزوات شب امتحان شیمی دوازدهم نوبت اول که توسط آقای دکتر هوشیار تالیف شده و مطابق با تدریس هاست، بصورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد:

پارت اول

📥 دانلود: جزوه شب امتحان نیم‌سال اول شیمی دوازدهم فصل اول

پارت دوم

📥 دانلود: جزوه شب امتحان نیم‌سال اول شیمی دوازدهم فصل دوم

هایلایت کتاب درسی برای شب امتحان شیمی دوازدهم نیم‌سال اول

تیم رتبه برتر رپیتیچ و آقای دکتر متین هوشیار کتاب شیمی سال دوازدهم را بعد از تحلیل و بررسی تمام نکات امتحانی هایلایت و نکته نویسی کرده اند،  این فایل در ادامه در اختیار شما دوستان قرار میگیرد:

📥 دانلود: هایلایت کتاب درسی ویژه شب امتحان شیمی دوازدهم نیم‌سال اول

مطالب مرتبط:

3 replies on “شب امتحان شیمی دوازدهم نیمسال اول”

profile avatarمهدی گفت:

ممنون خیلی عالی ومفید

profile avatar گفت:

اگه آموزش‌ها براتون مفید بوده، به دوستان‌تون هم معرفی کنین تا استفاده کنن مهدی عزیز.

profile avatarNAZI گفت:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *